Notifikácie na Vašom webe

SEO

Notifikácie DGM - rýchly nárast návštevnosti a tržieb vďaka šikovnému doplnku

Vďaka vhodným notifikáciám na web stránke počas prezerania vyvoláte u návštevníka potrebu si prečítať alebo navštíviť doporučenú stránku alebo produkt. Notifikácie slúžia na upútanie pozornosti, zvýšenie dosahu a hlavne vedú ku konverzii či už v podobe predaja alebo získania emailovej adresy pre budúce oslovenie. Spôsobom využitia notifikácií sa medze nekladú. No s určitosťou môžeme povedať že sú jedným s často používaným nástrojom a prinášajú svoje ovocie v podobe konverzie na web stránke alebo eshope.

Jednoduché nastavenie a integrácia na ľubovoľnom webe.

Naše notifikácie fungujú na všetkých webových stránkach. Jedno-kroková inštalácia na Váš web. Vložíte malý kúsok html kódu pre aktivovanie a všetko bude fungovať automaticky.

Notifikácie ma webe

Ako funguje služba Notifikácie DGM?

Pri jednoduchej registrácii vyplníte potrebné údaje a vyberiete si vhodný predplatený balíček. Následne si nastavíte prepojenie s vašim webom a môžete začať vytvárať notifikácie. Na začiatok si vyberte balíček „Skúšobná verzia TRIAL“ a vyskúšajte si všetky dostupné možnosti a na základe toho sa rozhodnete pre baliček vhodný pre Vás.

Pre registráciu alebo prihlásenie si vyberte z nasledujúcich možností:

Share Online marketing
SEO
Trend Online marketing
Analytics Online marketing
Web Online marketing
Web / Eshop Online marketing
Speed Online marketing
Youtube Online marketing
Hosting Online marketing
Online marketing

Vieme čo Vám pomôže. Optimalizovaná stránka pre SEO, obsah na sociálnej sieti Facebook, reklama vo vyhľadávaní cez Google, analýza návštevnosti a meranie konverzii cez Google Analytics. Nemáte ešte web alebo eshop? Vytvoríme kompletný obsah od základov vrátane všetkých doplnkových služieb.

Kontaktné údaje

Obchodné oddelenie:
Tel.: +421 915 568 877
Mail: info@dgm.sk

Facebook: @www.dgm.sk
YouTube: @dgm.sk

Fakturačné údaje

M – MEDIA SK s.r.o.
IČO: 51202956
DIČ: 2120637662
Slnečná 12, 048 01 Rožňava
Slovensko

bg Online marketing
Máte otázky? Sme tu pre Vás.