Notifikácie na Vašom webe

SEO

Notifikácie DGM - rýchly nárast návštevnosti a tržieb vďaka šikovnému doplnku

Vďaka vhodným notifikáciám na web stránke počas prezerania vyvoláte u návštevníka potrebu si prečítať alebo navštíviť doporučenú stránku alebo produkt. Notifikácie slúžia na upútanie pozornosti, zvýšenie dosahu a hlavne vedú ku konverzii či už v podobe predaja alebo získania emailovej adresy pre budúce oslovenie. Spôsobom využitia notifikácií sa medze nekladú. No s určitosťou môžeme povedať že sú jedným s často používaným nástrojom a prinášajú svoje ovocie v podobe konverzie na web stránke alebo eshope.

Jednoduché nastavenie a integrácia na ľubovoľnom webe.

Naše notifikácie fungujú na všetkých webových stránkach. Jedno-kroková inštalácia na Váš web. Vložíte malý kúsok html kódu pre aktivovanie a všetko bude fungovať automaticky.

Notifikácie ma webe

Ako funguje služba Notifikácie DGM?

Pri jednoduchej registrácii vyplníte potrebné údaje a vyberiete si vhodný predplatený balíček. Následne si nastavíte prepojenie s vašim webom a môžete začať vytvárať notifikácie. Na začiatok si vyberte balíček „Skúšobná verzia TRIAL“ a vyskúšajte si všetky dostupné možnosti a na základe toho sa rozhodnete pre baliček vhodný pre Vás.

Pre registráciu alebo prihlásenie si vyberte z nasledujúcich možností:

Share Online marketing
SEO
Trend Online marketing
Analytics Online marketing
Web Online marketing
Web / Eshop Online marketing
Speed Online marketing
Youtube Online marketing
Hosting Online marketing
DGM-digitalny-marketing

Vieme čo Vám pomôže. Optimalizovaná stránka pre SEO, obsah na sociálnej sieti Facebook, reklama vo vyhľadávaní cez Google, analýza návštevnosti a meranie konverzii cez Google Analytics. Nemáte ešte web alebo eshop? Vytvoríme kompletný obsah od základov vrátane všetkých doplnkových služieb.

Kontaktné údaje

Obchodné oddelenie:
Tel.: +421 915 568 877
Mail: info@dgm.sk

Facebook: @www.dgm.sk
YouTube: @dgm.sk

Fakturačné údaje

M – MEDIA SK s.r.o.
IČO: 51202956
DIČ: 2120637662
Slnečná 12, 048 01 Rožňava
Slovensko

bg Online marketing
Máte otázky? Sme tu pre Vás.