Web stránka alebo Eshop?

Web Online marketing

Zviditeľnite sa v online prostredí. V dobe online technológií je dôležité nezaostať a prezentovať svoje podnikanie online. Vaši potencionálni zákazníci vyhľadávajú firmy online. Sledujú sociálne siete a porovnávajú rôzne ponuky a informácie online. Dajte im o sebe vedieť.

Jednoduchá stránka

Web-vizitka alebo takzvaná one-page stránka je základ preto, aby Vás bolo vidieť v online prostredí. Pri tomto type stránky ide hlavne o základné predstavenie kontaktných informácii, ponuku produktov alebo služieb. Vhodným doplnením je rozšírenie o kontaktný formulár a odkaz na sociálne siete.

Web stránka

Komplexné predstavenie firmy. Stránka obsahuje viacero podstránok, portfólio produktov, služieb, kontaktný formulár, prezentačné video, zobrazenie sídla firmy na Google mape a obsah podľa zadania.

Eshop

Elektronický obchod v online prostredí. Priestor pre prezentáciu produktov, ktoré si vedia zákazníci priamo objednať. Kompletný návrh od loga, designu, farebnej témy až po prípravu potrebných dokumentov ako sú všeobecné obchodné podmienky, reklamačný poriadok, GDPR, formulár na odstúpenie. Eshop je možné prepojiť s porovnávačom produktov Heuréka, doplniť rôzne kuriérske služby (DPD, Remax, UPC) a výdajné miesto Zásielkovňa. Platobné možnosti od platby online, na dobierku alebo aj na splátky. Všetko na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.

web-eshop-online
DGM-digitalny-marketing

Vieme čo Vám pomôže. Optimalizovaná stránka pre SEO, obsah na sociálnej sieti Facebook, reklama vo vyhľadávaní cez Google, analýza návštevnosti a meranie konverzii cez Google Analytics. Nemáte ešte web alebo eshop? Vytvoríme kompletný obsah od základov vrátane všetkých doplnkových služieb.

Kontaktné údaje

Obchodné oddelenie:
Tel.: +421 915 568 877
Mail: info@dgm.sk

Facebook: @www.dgm.sk
YouTube: @dgm.sk

Fakturačné údaje

M – MEDIA SK s.r.o.
IČO: 51202956
DIČ: 2120637662
Slnečná 12, 048 01 Rožňava
Slovensko

bg Online marketing
Máte otázky? Sme tu pre Vás.